MAÇ SONU | Krediler grubu-Spread united

Kafayı Kullandılar

Giriş Tarihi : 06 Nisan 2019 C.tesi, 18:08

Krediler grubu 7 - 3 Spread united

 

Krediler grubu- Spread  United 
 
Krediler gurubu  maça etkili pas yaparak başladı. Sahaya çok iyi yayılan turuncu beyazlı ekip ilk dakikalarda ağırlığını rakibine hissettirdi. Topu tutmakta zorlanan Spread United 3. bölgeye top taşımakta zorlandı. Maçın ilk 10 dakikası geride kalırken Spread United topa sahip olmakta ciddi sıkıntı yaşadı. Krediler Grubu kısa paslar ile pozisyon aradı.
Maçın ilk tehlikeli atağı Spread United dan geldi. Krediler Grubu defansını yaptığı basit top kaybı ile kaleci ile karşı karşıya pozisyonu sp united değerlendiremedi. Krediler gurubunda oyun üstünlüğünü 11. Dakikadan sonra kaybetti. Burak ile iki net pozisyonu kaçıran Spread United maçtaki oyun üstünlüğünü eline geçirdi. Aytaç'ın oyuna girmesiyle hücumda daha etkili olan Krediler Grubu 18. Dakikada Hasan in şık kafa golüyle öne geçti. İlk yarı 1-0 Krediler Grubunun üstünlüğü ile tamamlandı.
 
 
İkinci yarıya Krediler Grubu Aytaç'ın arka direkte attığı kafa golü ile başladı. Skor şimdi 2-0. 30. Dakikada Aytaç'ın attığı gol ile skoru 3-0 a taşıyan Krediler Grubu 34. Dakikada Yavuz'un golüne  engel olamadı. Skor 3-1 e geldi. Çok rahat bir oyun sergileyen Krediler Grubu Aytaç' ın hücumda ki iyi oyunu ile 7-3kazandı. 

Maç Bilgileri
  • 06 Nisan 2019 C.tesi, 16:00
  • Biral Spor Tes.. / Prof.Dr.Hıfzı Özca...
  • -
  • -
Maçın Özet Görüntüleri
Maç İstatistikleri
Spread United Krediler Grubu
Gol
37
Faul
0 0
Korner
0 0
Sarı Kart
0 0
Kırmızı Kart
0 0
Rating
7.3 7.8